Edukačně- stimulační skupiny | Mateřská škola Novosedly | Mateřská škola Novosedly Superowl

Edukačně- stimulační skupiny

Milí rodiče předškoláků.
Od 13.2.2024 budou každé úterý probíhat edukačně stimulační skupiny. Cílem edukačně stimulačních skupin  je hravou formou  rozvíjet schopnosti, dovednosti a funkce, které jsou důležité pro dobré a kvalitní zvládnutí základů čtení, psaní a počítání, systematicky rozvíjet oslabené dílčí funkce, a tím předcházet pozdějšímu možnému vzniku specifických poruch učení ve spolupráci s rodinou.
Program skupin je rozvržen do 8 lekcí. Cena za 8 lekcí je 400,-Kč.Každá lekce má svou strukturu, jednotlivé činnosti se střídají, na sebe navazují. Lekce trvá cca 45 min a je vždy přítomen jeden z rodičů. Přítomnost rodiče je velmi důležitá. Rodič získá nejen náměty pro domácí činnost, ale zároveň stráví čas se svým dítětem, které se mu předvede v novém světle, ukáže své dovednosti , což je pro dítě i rodiče velmi cenné.