Notice: Undefined index: HTTP_COOKIE in /var/www/hosting/msnovosedly.cz/_core/class.db.php on line 69
Aktuality | Mateřská škola Novosedly | Mateřská škola Novosedly Superowl

Aktuality

Dne 27.6.2024 od 16,30 hod. bude na sále slavnostní Pasování předškoláků (také dětí odcházející do 0. ročníku). Jste srdečně zvání. Holčičky ať mají prosím slavnostní oblečení, kluci nejlépe bílou košili (triko), rifle a sluneční brýle :-) Děkujeme.
Milí rodiče, dne 3.5.2024 od 9,00 hod proběhne v naší MŠ focení tříd a jednotlivců. Informace a tabulky najdete ve svých šatnách.
Milí rodiče předškoláků. Od 13.2.2024 budou každé úterý probíhat edukačně stimulační skupiny.   >> Zobrazit celý článek
Milí rodiče předškoláků, dne 14. a 15.3. budou v naší školce paní psycholožky provádět depistáž školní zralosti. Ve třídách naleznete průzkum na toto vyšetření. Tytéž dny od 13,00 hodin bude paní psycholožka probírat výsledky s Vámi- zákonnými zástupci.   >> Zobrazit celý článek
Milí rodiče, od 5.-9.2. 2024 bude odloučené pracoviště uzavřeno. Děti nám prosím voďte na hlavní budovu do třídy Berušek. V pátek si prosím vemte ze své třídy věci, aby děti měly přezůvky, náhradní oblečení apod. Děkujeme :-)
V šatnách naleznete průzkum k jarním prázdninám, které začnou v ZŠ 5.2.2024. Prosíme o vyplnění. Děkujeme.
Milí rodiče, je mou povinností Vás informovat, že při vstupu do hlavní budovy MŠ je umístěna bílá poštovní schránka, která je popsána a slouží jako "schránka důvěry". V případě potřeby ji můžete využít.
V průběhu měsíce listopadu každá třída zveřejní tabulku, do které se můžete zapisovat. Na schůzkách se dozvíte: v jakých oblastech Vaše dítě potřebuje podporu, v jakých oblastech naopak podporu nepotřebuje, informace ze sociální oblasti apod.
Bude probíhat v rámci dopolední výuky :-)
V době od 15.4.2024 - 17.6.2024 máme možnost absolvovat 10 lekcí předplaveckého výcviku v Hrušovanech nad Jevišovkou. Lektorka by byla paní Ivana Grossová, která si bazén pronajímá, je lektorka. Odjezd by byl 7,15 od školky. Návrat cca 10,00 hod. Jezdilo by se minibusem.   >> Zobrazit celý článek
V šatně dále naleznete nabídku na vánoční focení. V případě zájmu se napište do tabulky :-).
Milí rodiče  v šatnách najdete průzkum na podzimní prazdniny. Prosim o vyplnění. Děkuji 
Pondělí zelený den, úterý červený den, středa hnědý den, čtvrtek žlutý den a pátek barevný. V tyto dny můžou děti chodit oblečené do MŠ v oblečení uvedené barvy :-)
Akce proběhne od 10,30 v naší MŠ. Oběd Motýlků bude posunut o 20-30 minut. Rodičům děkuji za pochopení.
Akce proběhne na zahradě od 16,30 hod za příznivého počasí. Budeme opékat špekáčky, zdobit dýně, radovat se dětmi :-)
Dne 11.9.2023 od 16,30 proběhne na zahradě naší MŠ akce s rodiči a dětmi. Více informací najdete na nástěnkách školky. 
Dne 5.9. v 9,00 k nám přijede divadlo Úsměv s pohádkou o kamarádství. Svačinka u Motýlků proto bude začínat již v 8,00, proto nám prosím přiveďte děti do školky dříve. Děkujeme.
Dne 22.9. 2023 od 7,30 proběhne logopedická depistáž. Je určena pro děti starší 4 let nenavštěvující logopedickou poradnu. Paní učitelky budou rodiče individuálně oslovovat a domlouvat účast dětí.
Stránky
1
2 3 4 Další  Konec