Notice: Undefined index: HTTP_COOKIE in /var/www/hosting/msnovosedly.cz/_core/class.db.php on line 69
Aktuality | Mateřská škola Novosedly | Mateřská škola Novosedly Superowl

Aktuality

Milí rodiče předškoláků. Od 13.2.2024 budou každé úterý probíhat edukačně stimulační skupiny.   >> Zobrazit celý článek
Milí rodiče předškoláků, dne 14. a 15.3. budou v naší školce paní psycholožky provádět depistáž školní zralosti. Ve třídách naleznete průzkum na toto vyšetření. Tytéž dny od 13,00 hodin bude paní psycholožka probírat výsledky s Vámi- zákonnými zástupci.   >> Zobrazit celý článek
Milí rodiče, od 5.-9.2. 2024 bude odloučené pracoviště uzavřeno. Děti nám prosím voďte na hlavní budovu do třídy Berušek. V pátek si prosím vemte ze své třídy věci, aby děti měly přezůvky, náhradní oblečení apod. Děkujeme :-)
V šatnách naleznete průzkum k jarním prázdninám, které začnou v ZŠ 5.2.2024. Prosíme o vyplnění. Děkujeme.
Milí rodiče, je mou povinností Vás informovat, že při vstupu do hlavní budovy MŠ je umístěna bílá poštovní schránka, která je popsána a slouží jako "schránka důvěry". V případě potřeby ji můžete využít.
V průběhu měsíce listopadu každá třída zveřejní tabulku, do které se můžete zapisovat. Na schůzkách se dozvíte: v jakých oblastech Vaše dítě potřebuje podporu, v jakých oblastech naopak podporu nepotřebuje, informace ze sociální oblasti apod.
Bude probíhat v rámci dopolední výuky :-)
V době od 15.4.2024 - 17.6.2024 máme možnost absolvovat 10 lekcí předplaveckého výcviku v Hrušovanech nad Jevišovkou. Lektorka by byla paní Ivana Grossová, která si bazén pronajímá, je lektorka. Odjezd by byl 7,15 od školky. Návrat cca 10,00 hod. Jezdilo by se minibusem.   >> Zobrazit celý článek
V šatně dále naleznete nabídku na vánoční focení. V případě zájmu se napište do tabulky :-).
Milí rodiče  v šatnách najdete průzkum na podzimní prazdniny. Prosim o vyplnění. Děkuji 
Pondělí zelený den, úterý červený den, středa hnědý den, čtvrtek žlutý den a pátek barevný. V tyto dny můžou děti chodit oblečené do MŠ v oblečení uvedené barvy :-)
Akce proběhne od 10,30 v naší MŠ. Oběd Motýlků bude posunut o 20-30 minut. Rodičům děkuji za pochopení.
Akce proběhne na zahradě od 16,30 hod za příznivého počasí. Budeme opékat špekáčky, zdobit dýně, radovat se dětmi :-)
Dne 11.9.2023 od 16,30 proběhne na zahradě naší MŠ akce s rodiči a dětmi. Více informací najdete na nástěnkách školky. 
Dne 5.9. v 9,00 k nám přijede divadlo Úsměv s pohádkou o kamarádství. Svačinka u Motýlků proto bude začínat již v 8,00, proto nám prosím přiveďte děti do školky dříve. Děkujeme.
Dne 22.9. 2023 od 7,30 proběhne logopedická depistáž. Je určena pro děti starší 4 let nenavštěvující logopedickou poradnu. Paní učitelky budou rodiče individuálně oslovovat a domlouvat účast dětí.
Dne 11.11. od 7,30 proběhně logopedická depistáž. Platí pro přihlášené děti.
Vážení rodiče, v sekci zápis naleznete potřebné informace. Děkujeme za pochopení. Eliška Jirků, ředitelka MŠ.
Od 8.3.2022 může probíhat, v 10-ti lekcích, plavecký výcvik pro předškolní děti. Cena za 10 lekcí je 1190 Kč. Děti můžou rodiče zapisovat na nástěnku v šatně Sluníček.
Stránky
1
2 3 4 Další  Konec