Plavání předškoláci | Mateřská škola Novosedly | Mateřská škola Novosedly Superowl

Plavání předškoláci

V době od 15.4.2024 - 17.6.2024 máme možnost absolvovat 10 lekcí předplaveckého výcviku v Hrušovanech nad Jevišovkou. Lektorka by byla paní Ivana Grossová, která si bazén pronajímá, je lektorka. Odjezd by byl 7,15 od školky. Návrat cca 10,00 hod. Jezdilo by se minibusem. Běžná autobusová linka, která vozí školáky, nešla zjistit z důvodu zaplněnosti autobusu. Proto nás může vozit pan Vrábel a to přímo k bazénu .-)
Cena za 10 lekcí, včetně pronájmu bazénu a dopravy, by byla 3210,-Kč. Dlouho jsem čekala na CN od pana Vrábela a bazén máme nyní v rezervaci. Proto prosím o rychlou spolupráci. Vyjádřete se prosím v dotazníku, který naleznete v šatnách. Děkuji .-)