Začíná advent + návštěva Mikuláše, čertů a anděla ve školce, 2023 | Mateřská škola Novosedly | Mateřská škola Novosedly Superowl

Začíná advent + návštěva Mikuláše, čertů a anděla ve školce, 2023

Začátek prosince nás potěšil vzácnou sněhovou nadílkou, sníh a radovánky s ním spojené jsme si s dětmi při procházkách i pobytu na zahradě pořádně užili.  A také nám začal advent, a začátek adventu je spojený s příchodem čerta, Mikuláše a anděla. Také naši školku opět navštívili, dokonce těch čertíků bylo letos více než jeden :-) ale naštěstí máme ve školce samé hodné děti, a tak si nikoho čertíci do pekla neodnesli. Děti dostaly za básničku pro Č+M+A krásnou nadílku a budeme se těšit zase za rok. No a teď už pomalu užíváme atmosféry blžících se Vánoc. Také se těšíte na Ježíška? :-)